CPW1512R00JB143
Dale / VishayDale / Vishay
CPW1512R00JB143 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CPW1512R00JB143
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 12 OHM 15W 5% AXIAL
Podatkovni listi: CPW1512R00JB143.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CPW1512R00JB143
Številka dela CPW1512R00JB143 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 12 OHM 15W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1561 pcs Podatkovni list CPW1512R00JB143.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±30ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 1.875" L x 0.500" W (47.62mm x 12.70mm)
Serija CPW Odpornost 12 Ohms
Moč (Watts) 15W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -65°C ~ 275°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety
Stopnja napak - natančen opis 12 Ohms ±5% 15W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Wirewound