CPW1514R70FE143
Dale / VishayDale / Vishay
CPW1514R70FE143 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CPW1514R70FE143
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 14.7 OHM 15W 1% AXIAL
Podatkovni listi: CPW1514R70FE143.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CPW1514R70FE143
Številka dela CPW1514R70FE143 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 14.7 OHM 15W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1677 pcs Podatkovni list CPW1514R70FE143.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±30ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 1.875" L x 0.500" W (47.62mm x 12.70mm)
Serija CPW Odpornost 14.7 Ohms
Moč (Watts) 15W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -65°C ~ 275°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety
Stopnja napak - natančen opis 14.7 Ohms ±1% 15W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Wirewound