CRCW0402150RFKED
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW0402150RFKED Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRCW0402150RFKED
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 150 OHM 1% 1/16W 0402
Podatkovni listi: CRCW0402150RFKED.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
30000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CRCW0402150RFKED
Številka dela CRCW0402150RFKED Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 150 OHM 1% 1/16W 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7808459 pcs Podatkovni list CRCW0402150RFKED.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0402 Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija CRCW Odpornost 150 Ohms
Moč (Watts) 0.063W, 1/16W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) Druga imena 541-150LTR
D10/CRCW0402 100 150R 1% ET7 E3
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.016" (0.40mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200
Stopnja napak - natančen opis 150 Ohms ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
Sestava Thick Film
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CRCW0402150KJNEDC
CRCW0402150KJNEDC
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES 150K OHM 5% 1/16W 0402
Na zalogi: 18167697 pcs
Prenesi: CRCW0402150KJNEDC.pdf
RFQ
CRCW0402150KJNEDHP
CRCW0402150KJNEDHP
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES SMD 150K OHM 5% 1/5W 0402
Na zalogi: 5283346 pcs
Prenesi: CRCW0402150KJNEDHP.pdf
RFQ
CRCW0402150RFKEDC
CRCW0402150RFKEDC
Opis: RES SMD 150 OHM 1% 1/16W 0402