CRCW0402150RFKEDC
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW0402150RFKEDC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRCW0402150RFKEDC
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 150 OHM 1% 1/16W 0402
Podatkovni listi: CRCW0402150RFKEDC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CRCW0402150RFKEDC
Številka dela CRCW0402150RFKEDC Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 150 OHM 1% 1/16W 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7316613 pcs Podatkovni list CRCW0402150RFKEDC.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0402 Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija CRCW-C Odpornost 150 Ohms
Moč (Watts) 0.063W, 1/16W Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 0402 (1005 Metric) Druga imena 541-4004-6
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.014" (0.35mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 150 Ohms ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Thick Film Sestava Thick Film