CRCW060343R0FKEAHP
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW060343R0FKEAHP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRCW060343R0FKEAHP
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 43 OHM 1% 1/4W 0603
Podatkovni listi: CRCW060343R0FKEAHP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CRCW060343R0FKEAHP
Številka dela CRCW060343R0FKEAHP Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 43 OHM 1% 1/4W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3020920 pcs Podatkovni list CRCW060343R0FKEAHP.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0603 Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm)
Serija CRCW-HP Odpornost 43 Ohms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena 541-43.0STR
CRCW060343R0FKEAHP-ND
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.022" (0.55mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Stopnja napak - natančen opis 43 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film
Sestava Thick Film
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CRCW060343R0FKTA
CRCW060343R0FKTA
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES SMD 43 OHM 1% 1/10W 0603
Na zalogi: 4468228 pcs
Prenesi: CRCW060343R0FKTA.pdf
RFQ
CRCW060343K2FKEC
CRCW060343K2FKEC
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES SMD 43.2K OHM 1% 1/10W 0603
Na zalogi: 8049674 pcs
Prenesi: CRCW060343K2FKEC.pdf
RFQ
CRCW060343R0FKEA
CRCW060343R0FKEA