CRCW060343R0JNEA
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW060343R0JNEA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRCW060343R0JNEA
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 43 OHM 5% 1/10W 0603
Podatkovni listi: CRCW060343R0JNEA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CRCW060343R0JNEA
Številka dela CRCW060343R0JNEA Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 43 OHM 5% 1/10W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 9034739 pcs Podatkovni list CRCW060343R0JNEA.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0603 Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm)
Serija CRCW Odpornost 43 Ohms
Moč (Watts) 0.1W, 1/10W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena 541-43GTR
D11/CRCW0603 200 43R 5% ET1 E3
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.020" (0.50mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200
Stopnja napak - natančen opis 43 Ohms ±5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
Sestava Thick Film
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CRCW060343R0JNEBC
CRCW060343R0JNEBC
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES 43 OHM 5% 1/10W 0603
Na zalogi: 12254772 pcs
Prenesi: CRCW060343R0JNEBC.pdf
RFQ
CRCW060343R0JNEAHP
CRCW060343R0JNEAHP
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES SMD 43 OHM 5% 1/4W 0603
Na zalogi: 3739823 pcs
Prenesi: CRCW060343R0JNEAHP.pdf
RFQ
CRCW060343R0JNEAC
CRCW060343R0JNEAC
Opis: RES 43 OHM 5% 1/10W 0603