CRCW0603470KFKEAHP
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW0603470KFKEAHP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRCW0603470KFKEAHP
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 470K OHM 1% 1/4W 0603
Podatkovni listi: CRCW0603470KFKEAHP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CRCW0603470KFKEAHP
Številka dela CRCW0603470KFKEAHP Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 470K OHM 1% 1/4W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3254705 pcs Podatkovni list CRCW0603470KFKEAHP.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0603 Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm)
Serija CRCW-HP Odpornost 470 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.022" (0.55mm)
Lastnosti Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Stopnja napak -
natančen opis 470 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film Sestava Thick Film
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CRCW060346R4FKTA
CRCW060346R4FKTA
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES SMD 46.4 OHM 1% 1/10W 0603
Na zalogi: 4424405 pcs
Prenesi: CRCW060346R4FKTA.pdf
RFQ
CRCW060346R4FKEB
CRCW060346R4FKEB
Proizvajalci: Dale / Vishay
Na zalogi: 6773233 pcs
Prenesi: CRCW060346R4FKEB.pdf
RFQ
CRCW0603470KFKEA
CRCW0603470KFKEA
Opis: RES SMD 470K OHM 1% 1/10W 0603