CRCW0603470KFKEBC
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW0603470KFKEBC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRCW0603470KFKEBC
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 470K OHM 1% 1/10W 0603
Podatkovni listi: CRCW0603470KFKEBC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
60000 pcs
100000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CRCW0603470KFKEBC
Številka dela CRCW0603470KFKEBC Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 470K OHM 1% 1/10W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 8325719 pcs Podatkovni list CRCW0603470KFKEBC.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0603 Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serija CRCW-C Odpornost 470 kOhms
Moč (Watts) 0.1W, 1/10W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.022" (0.55mm) Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 470 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Thick Film