CRCW06035K10FKEA
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW06035K10FKEA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRCW06035K10FKEA
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 5.1K OHM 1% 1/10W 0603
Podatkovni listi: CRCW06035K10FKEA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CRCW06035K10FKEA
Številka dela CRCW06035K10FKEA Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 5.1K OHM 1% 1/10W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4632705 pcs Podatkovni list CRCW06035K10FKEA.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0603 Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm)
Serija CRCW Odpornost 5.1 kOhms
Moč (Watts) 0.1W, 1/10W Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena 541-5.10KHDKR
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.020" (0.50mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200
Stopnja napak - natančen opis 5.1 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
Sestava Thick Film
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CRCW06035K10FKEAHP
CRCW06035K10FKEAHP
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES SMD 5.1K OHM 1% 1/4W 0603