CRCW06035K10FKEAHP
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW06035K10FKEAHP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRCW06035K10FKEAHP
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 5.1K OHM 1% 1/4W 0603
Podatkovni listi: CRCW06035K10FKEAHP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CRCW06035K10FKEAHP
Številka dela CRCW06035K10FKEAHP Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 5.1K OHM 1% 1/4W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3492556 pcs Podatkovni list CRCW06035K10FKEAHP.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0603 Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm)
Serija CRCW-HP Odpornost 5.1 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena 541-5.10KSTR
CRCW06035K10FKEAHP-ND
CRCW06035K10FKEAHPTR
CRCW06035K10FKEAHPTR-ND
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.022" (0.55mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Stopnja napak - natančen opis 5.1 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film