CRCW080510R0JNEA
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW080510R0JNEA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRCW080510R0JNEA
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 10 OHM 5% 1/8W 0805
Podatkovni listi: CRCW080510R0JNEA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CRCW080510R0JNEA
Številka dela CRCW080510R0JNEA Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 10 OHM 5% 1/8W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 9041335 pcs Podatkovni list CRCW080510R0JNEA.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0805 Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija CRCW Odpornost 10 Ohms
Moč (Watts) 0.125W, 1/8W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena 541-10ATR
D12/CRCW0805 200 10R 5% ET1 E3
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.020" (0.50mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200
Stopnja napak - natančen opis 10 Ohms ±5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
Sestava Thick Film
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CRCW080510R0FKEC
CRCW080510R0FKEC
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES SMD 10 OHM 1% 1/8W 0805
Na zalogi: 4665706 pcs
Prenesi: CRCW080510R0FKEC.pdf
RFQ
CRCW080510R0FKTC
CRCW080510R0FKTC
Proizvajalci: Dale / Vishay
Na zalogi: 4499288 pcs
Prenesi: CRCW080510R0FKTC.pdf
RFQ
CRCW080510R0JNEAHP
CRCW080510R0JNEAHP
Opis: RES SMD 10 OHM 5% 1/2W 0805