CRCW080510R0JNEBC
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW080510R0JNEBC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRCW080510R0JNEBC
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 10 OHM 5% 1/8W 0805
Podatkovni listi: CRCW080510R0JNEBC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
40000 pcs
50000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CRCW080510R0JNEBC
Številka dela CRCW080510R0JNEBC Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 10 OHM 5% 1/8W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 8559296 pcs Podatkovni list CRCW080510R0JNEBC.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0805 Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija CRCW-C Odpornost 10 Ohms
Moč (Watts) 0.125W, 1/8W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.024" (0.60mm) Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 10 Ohms ±5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Thick Film
Sestava Thick Film
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CRCW080510R0JNTB
CRCW080510R0JNTB
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES SMD 10 OHM 5% 1/8W 0805
Na zalogi: 5056125 pcs
Prenesi: CRCW080510R0JNTB.pdf
RFQ
CRCW080510R0JNTC
CRCW080510R0JNTC
Proizvajalci: Dale / Vishay
Na zalogi: 5429171 pcs
Prenesi: CRCW080510R0JNTC.pdf
RFQ
CRCW080510R0JNEB
CRCW080510R0JNEB