CRCW08054K99FKEAC
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW08054K99FKEAC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRCW08054K99FKEAC
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 4.99K OHM 1% 1/8W 0805
Podatkovni listi: CRCW08054K99FKEAC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CRCW08054K99FKEAC
Številka dela CRCW08054K99FKEAC Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 4.99K OHM 1% 1/8W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3181037 pcs Podatkovni list CRCW08054K99FKEAC.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0805 Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija CRCW-C Odpornost 4.99 kOhms
Moč (Watts) 0.125W, 1/8W Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena 541-4138-6
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.024" (0.60mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 4.99 kOhms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Thick Film Sestava Thick Film
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CRCW08054K99FKEB
CRCW08054K99FKEB
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES SMD 4.99K OHM 1% 1/8W 0805
Na zalogi: 5040034 pcs
Prenesi: CRCW08054K99FKEB.pdf
RFQ
CRCW08054K99FKEA
CRCW08054K99FKEA
Proizvajalci: Dale / Vishay