CRCW08054K99FKEAHP
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW08054K99FKEAHP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRCW08054K99FKEAHP
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 4.99K OHM 1% 1/2W 0805
Podatkovni listi: CRCW08054K99FKEAHP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CRCW08054K99FKEAHP
Številka dela CRCW08054K99FKEAHP Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 4.99K OHM 1% 1/2W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2145460 pcs Podatkovni list CRCW08054K99FKEAHP.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0805 Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija CRCW-HP Odpornost 4.99 kOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena 541-4.99KT
541-4.99KTTR
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.020" (0.50mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Stopnja napak - natančen opis 4.99 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film
Sestava Thick Film
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CRCW08054K99FKTA
CRCW08054K99FKTA
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES SMD 4.99K OHM 1% 1/8W 0805
Na zalogi: 4237055 pcs
Prenesi: CRCW08054K99FKTA.pdf
RFQ
CRCW08054K99FKEA
CRCW08054K99FKEA
Proizvajalci: Dale / Vishay