CRCW12061K20FKEAC
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW12061K20FKEAC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRCW12061K20FKEAC
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 1.2K OHM 1% 1/4W 1206
Podatkovni listi: CRCW12061K20FKEAC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CRCW12061K20FKEAC
Številka dela CRCW12061K20FKEAC Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 1.2K OHM 1% 1/4W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3973985 pcs Podatkovni list CRCW12061K20FKEAC.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1206 Velikost / dimenzija 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm)
Serija CRCW-C Odpornost 1.2 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena 541-4194-2
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 1.2 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Thick Film Sestava Thick Film
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CRCW12061K20FKEAHP
CRCW12061K20FKEAHP
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES SMD 1.2K OHM 1% 3/4W 1206
Na zalogi: 1057209 pcs
Prenesi: CRCW12061K20FKEAHP.pdf
RFQ
CRCW12061K20FKTA
CRCW12061K20FKTA
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES SMD 1.2K OHM 1% 1/4W 1206
Na zalogi: 4221086 pcs
Prenesi: CRCW12061K20FKTA.pdf
RFQ
CRCW12061K20FKEA
CRCW12061K20FKEA