CRCW12061K20FKEAHP
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW12061K20FKEAHP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRCW12061K20FKEAHP
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 1.2K OHM 1% 3/4W 1206
Podatkovni listi: CRCW12061K20FKEAHP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CRCW12061K20FKEAHP
Številka dela CRCW12061K20FKEAHP Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 1.2K OHM 1% 3/4W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1057209 pcs Podatkovni list CRCW12061K20FKEAHP.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1206 Velikost / dimenzija 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
Serija CRCW-HP Odpornost 1.2 kOhms
Moč (Watts) 0.75W, 3/4W Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena 541-1.20KUCT
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.024" (0.60mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Stopnja napak - natančen opis 1.2 kOhms ±1% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film