CRCW121091R0JNEAHP
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW121091R0JNEAHP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRCW121091R0JNEAHP
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 91 OHM 5% 3/4W 1210
Podatkovni listi: CRCW121091R0JNEAHP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CRCW121091R0JNEAHP
Številka dela CRCW121091R0JNEAHP Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 91 OHM 5% 3/4W 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 776406 pcs Podatkovni list CRCW121091R0JNEAHP.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1210 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serija CRCW-HP Odpornost 91 Ohms
Moč (Watts) 0.75W, 3/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1210 (3225 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm)
Lastnosti Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Stopnja napak -
natančen opis 91 Ohms ±5% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film Sestava Thick Film
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CRCW121091R0JNEA
CRCW121091R0JNEA
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES SMD 91 OHM 5% 1/2W 1210