CRCW121091R0JNTA
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW121091R0JNTA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRCW121091R0JNTA
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 91 OHM 5% 1/2W 1210
Podatkovni listi: CRCW121091R0JNTA.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije CRCW121091R0JNTA
Številka dela CRCW121091R0JNTA Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 91 OHM 5% 1/2W 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1500554 pcs Podatkovni list CRCW121091R0JNTA.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1210 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serija CRCW Odpornost 91 Ohms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1210 (3225 Metric) Druga imena CRCW1210 200 91R 5% RT1
CRCW1210910JRT1
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.024" (0.60mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200
Stopnja napak - natančen opis 91 Ohms ±5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film