CRCW121875K0FKEK
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW121875K0FKEK Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRCW121875K0FKEK
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 75K OHM 1% 1W 1218
Podatkovni listi: CRCW121875K0FKEK.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CRCW121875K0FKEK
Številka dela CRCW121875K0FKEK Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 75K OHM 1% 1W 1218 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 475905 pcs Podatkovni list CRCW121875K0FKEK.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1218 Velikost / dimenzija 0.122" L x 0.181" W (3.10mm x 4.60mm)
Serija CRCW Odpornost 75 kOhms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1218 (3246 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.024" (0.60mm)
Lastnosti Automotive AEC-Q200 Stopnja napak -
natančen opis 75 kOhms ±1% 1W Chip Resistor 1218 (3246 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film Sestava Thick Film