CRCW1218768RFKEK
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW1218768RFKEK Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRCW1218768RFKEK
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 768 OHM 1% 1W 1218
Podatkovni listi: CRCW1218768RFKEK.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CRCW1218768RFKEK
Številka dela CRCW1218768RFKEK Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 768 OHM 1% 1W 1218 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 486739 pcs Podatkovni list CRCW1218768RFKEK.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1218 Velikost / dimenzija 0.122" L x 0.181" W (3.10mm x 4.60mm)
Serija CRCW Odpornost 768 Ohms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1218 (3246 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.024" (0.60mm)
Lastnosti Automotive AEC-Q200 Stopnja napak -
natančen opis 768 Ohms ±1% 1W Chip Resistor 1218 (3246 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film Sestava Thick Film