CRCW251212K1FKTG
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW251212K1FKTG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRCW251212K1FKTG
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 12.1K OHM 1% 1W 2512
Podatkovni listi: CRCW251212K1FKTG.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CRCW251212K1FKTG
Številka dela CRCW251212K1FKTG Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 12.1K OHM 1% 1W 2512 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 496152 pcs Podatkovni list CRCW251212K1FKTG.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2512 Velikost / dimenzija 0.248" L x 0.124" W (6.30mm x 3.15mm)
Serija CRCW Odpornost 12.1 kOhms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2512 (6432 Metric) Druga imena CRCW2512 100 12K1 1% R67
CRCW25121212FR67
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200
Stopnja napak - natančen opis 12.1 kOhms ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film