CRCW251212K4FKEG
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW251212K4FKEG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRCW251212K4FKEG
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 12.4K OHM 1% 1W 2512
Podatkovni listi: CRCW251212K4FKEG.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CRCW251212K4FKEG
Številka dela CRCW251212K4FKEG Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 12.4K OHM 1% 1W 2512 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1507221 pcs Podatkovni list CRCW251212K4FKEG.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2512 Velikost / dimenzija 0.248" L x 0.124" W (6.30mm x 3.15mm)
Serija CRCW Odpornost 12.4 kOhms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2512 (6432 Metric) Druga imena CRCW2512 100 12K4 1% E67 E3
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200
Stopnja napak - natančen opis 12.4 kOhms ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film