CRCW251224R9FKEG
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW251224R9FKEG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRCW251224R9FKEG
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 24.9 OHM 1% 1W 2512
Podatkovni listi: CRCW251224R9FKEG.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CRCW251224R9FKEG
Številka dela CRCW251224R9FKEG Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 24.9 OHM 1% 1W 2512 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1501690 pcs Podatkovni list CRCW251224R9FKEG.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2512 Velikost / dimenzija 0.248" L x 0.124" W (6.30mm x 3.15mm)
Serija CRCW Odpornost 24.9 Ohms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2512 (6432 Metric) Druga imena 541-24.9AFTR
CRCW2512 100 24R9 1% E67 E3
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200
Stopnja napak - natančen opis 24.9 Ohms ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
Sestava Thick Film
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CRCW251224R3FKEGHP
CRCW251224R3FKEGHP
Proizvajalci: Vishay Dale
Opis: RES SMD 24.3 OHM 1% 1.5W 2512
Na zalogi: 288461 pcs
Prenesi: CRCW251224R3FKEGHP.pdf
RFQ
CRCW251224R9FKEGHP
CRCW251224R9FKEGHP
Proizvajalci: Vishay Dale
Opis: RES SMD 24.9 OHM 1% 1.5W 2512