CRCW2512255KFKEG
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW2512255KFKEG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRCW2512255KFKEG
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 255K OHM 1% 1W 2512
Podatkovni listi: CRCW2512255KFKEG.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CRCW2512255KFKEG
Številka dela CRCW2512255KFKEG Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 255K OHM 1% 1W 2512 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1482819 pcs Podatkovni list CRCW2512255KFKEG.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2512 Velikost / dimenzija 0.248" L x 0.124" W (6.30mm x 3.15mm)
Serija CRCW Odpornost 255 kOhms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2512 (6432 Metric) Druga imena CRCW2512 100 255K 1% E67 E3
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200
Stopnja napak - natančen opis 255 kOhms ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
Sestava Thick Film
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CRCW251224R9FKTG
CRCW251224R9FKTG
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES SMD 24.9 OHM 1% 1W 2512
Na zalogi: 499416 pcs
Prenesi: CRCW251224R9FKTG.pdf
RFQ
CRCW251224R3FKEH
CRCW251224R3FKEH
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES SMD 24.3 OHM 1% 1W 2512
Na zalogi: 305066 pcs
Prenesi: CRCW251224R3FKEH.pdf
RFQ
CRCW2512255KFKEGHP
CRCW2512255KFKEGHP
Opis: RES SMD 255K OHM 1% 1.5W 2512