CW01021R50JE12
Dale / VishayDale / Vishay
CW01021R50JE12 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CW01021R50JE12
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 21.5 OHM 13W 5% AXIAL
Podatkovni listi: CW01021R50JE12.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CW01021R50JE12
Številka dela CW01021R50JE12 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 21.5 OHM 13W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 70752 pcs Podatkovni list CW01021R50JE12.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±30ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.375" Dia x 1.781" L (9.52mm x 45.24mm)
Serija CW Odpornost 21.5 Ohms
Moč (Watts) 13W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -65°C ~ 350°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Moisture Resistant
Stopnja napak - natančen opis 21.5 Ohms ±5% 13W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound
Sestava Wirewound
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CW010215R0KE73
CW010215R0KE73
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES 215 OHM 13W 10% AXIAL
Na zalogi: 100785 pcs
Prenesi: CW010215R0KE73.pdf
RFQ
CW010215R0JE733
CW010215R0JE733
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES 215 OHM 13W 5% AXIAL
Na zalogi: 81727 pcs
Prenesi: CW010215R0JE733.pdf
RFQ
CW01021R50JE123
CW01021R50JE123