CW01021R50JE733
Dale / VishayDale / Vishay
CW01021R50JE733 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CW01021R50JE733
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 21.5 OHM 13W 5% AXIAL
Podatkovni listi: CW01021R50JE733.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CW01021R50JE733
Številka dela CW01021R50JE733 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 21.5 OHM 13W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 68011 pcs Podatkovni list CW01021R50JE733.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±30ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.375" Dia x 1.781" L (9.52mm x 45.24mm)
Serija CW Odpornost 21.5 Ohms
Moč (Watts) 13W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -65°C ~ 350°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Moisture Resistant
Stopnja napak - natančen opis 21.5 Ohms ±5% 13W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound
Sestava Wirewound
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CW01021R50KE73
CW01021R50KE73
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES 21.5 OHM 13W 10% AXIAL
Na zalogi: 117482 pcs
Prenesi: CW01021R50KE73.pdf
RFQ
CW01021R50JE73
CW01021R50JE73
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES 21.5 OHM 13W 5% AXIAL