CW010R7500JE73HS
Dale / VishayDale / Vishay
CW010R7500JE73HS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CW010R7500JE73HS
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 0.75 OHM 13W 5% AXIAL
Podatkovni listi: CW010R7500JE73HS.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CW010R7500JE73HS
Številka dela CW010R7500JE73HS Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 0.75 OHM 13W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 66781 pcs Podatkovni list CW010R7500JE73HS.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±90ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.375" Dia x 1.781" L (9.52mm x 45.24mm)
Serija CW Odpornost 750 mOhms
Moč (Watts) 13W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -65°C ~ 350°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Stopnja napak - natančen opis 750 mOhms ±5% 13W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant, Pulse Withstanding Wirewound
Sestava Wirewound
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CW010R7500KS73
CW010R7500KS73
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES 0.75 OHM 13W 10% AXIAL
Na zalogi: 88220 pcs
Prenesi: CW010R7500KS73.pdf
RFQ
CW010R7100KE733
CW010R7100KE733
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES 0.71 OHM 13W 10% AXIAL
Na zalogi: 58418 pcs
Prenesi: CW010R7100KE733.pdf
RFQ
CW010R7500JE73
CW010R7500JE73
Opis: RES 0.75 OHM 13W 5% AXIAL