CW010R7500KE123
pregled izdelka
Številka dela: CW010R7500KE123
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 0.75 OHM 13W 10% AXIAL
Podatkovni listi: CW010R7500KE123.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CW010R7500KE123
Številka dela CW010R7500KE123 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 0.75 OHM 13W 10% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 89543 pcs Podatkovni list CW010R7500KE123.pdf
Toleranca ±10% Temperaturni koeficient ±90ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.375" Dia x 1.781" L (9.52mm x 45.24mm)
Serija CW Odpornost 750 mOhms
Moč (Watts) 13W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -65°C ~ 350°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Moisture Resistant
Stopnja napak - natančen opis 750 mOhms ±10% 13W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound