CW02C15R00JE70
Dale / VishayDale / Vishay
CW02C15R00JE70 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CW02C15R00JE70
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 15 OHM 3.25W 5% AXIAL
Podatkovni listi: CW02C15R00JE70.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CW02C15R00JE70
Številka dela CW02C15R00JE70 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 15 OHM 3.25W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 233862 pcs Podatkovni list CW02C15R00JE70.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±30ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.218" Dia x 0.500" L (5.54mm x 12.70mm)
Serija CW Odpornost 15 Ohms
Moč (Watts) 3.25W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena CWB-15RTR
delovna temperatura -65°C ~ 350°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Moisture Resistant Stopnja napak -
natančen opis 15 Ohms ±5% 3.25W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound Sestava Wirewound