CW02C180R0JE70
Dale / VishayDale / Vishay
CW02C180R0JE70 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CW02C180R0JE70
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 180 OHM 3.25W 5% AXIAL
Podatkovni listi: CW02C180R0JE70.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CW02C180R0JE70
Številka dela CW02C180R0JE70 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 180 OHM 3.25W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 232382 pcs Podatkovni list CW02C180R0JE70.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±30ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.218" Dia x 0.500" L (5.54mm x 12.70mm)
Serija CW Odpornost 180 Ohms
Moč (Watts) 3.25W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -65°C ~ 350°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Moisture Resistant
Stopnja napak - natančen opis 180 Ohms ±5% 3.25W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound