IFCB0402ER2N7S
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IFCB0402ER2N7S
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka FIXED IND 2.7NH 440MA 350 MOHM
Podatkovni listi: IFCB0402ER2N7S.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
30000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije IFCB0402ER2N7S
Številka dela IFCB0402ER2N7S Proizvajalec Dale / Vishay
Opis FIXED IND 2.7NH 440MA 350 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2270865 pcs Podatkovni list IFCB0402ER2N7S.pdf
Tip Thin Film Toleranca ±0.3nH
Paket naprave za dobavitelja 0402 (1005 Metric) Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Ščitenje Unshielded Serija IFCB-0402
Ocene - Q @ Frek 7 @ 100MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0402 (1005 Metric)
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Frekvenca induktivnosti - preskus 500MHz Induktivnost 2.7nH
Višina - sedež (maks.) 0.015" (0.37mm) Frekvenca - Samozadostna 8GHz
natančen opis 2.7nH Unshielded Thin Film Inductor 440mA 350 mOhm Max 0402 (1005 Metric) DC Resistance (DCR) 350 mOhm Max
Trenutna ocena 440mA Tok - nasičenost -