IFCB0402ER8N2S
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IFCB0402ER8N2S
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka FIXED IND 8.2NH 220MA 1.25 OHM
Podatkovni listi: IFCB0402ER8N2S.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
30000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije IFCB0402ER8N2S
Številka dela IFCB0402ER8N2S Proizvajalec Dale / Vishay
Opis FIXED IND 8.2NH 220MA 1.25 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2341340 pcs Podatkovni list IFCB0402ER8N2S.pdf
Tip Thin Film Toleranca ±0.3nH
Paket naprave za dobavitelja 0402 (1005 Metric) Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Ščitenje Unshielded Serija IFCB-0402
Ocene - Q @ Frek 7 @ 100MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0402 (1005 Metric)
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Frekvenca induktivnosti - preskus 500MHz Induktivnost 8.2nH
Višina - sedež (maks.) 0.015" (0.37mm) Frekvenca - Samozadostna 5.5GHz
natančen opis 8.2nH Unshielded Thin Film Inductor 220mA 1.25 Ohm Max 0402 (1005 Metric) DC Resistance (DCR) 1.25 Ohm Max
Trenutna ocena 220mA Tok - nasičenost -