IHHP0806ABER1R5M01
Dale / VishayDale / Vishay
IHHP0806ABER1R5M01 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IHHP0806ABER1R5M01
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka FIXED IND 1.5UH 2.2A 104 MOHM
Podatkovni listi: IHHP0806ABER1R5M01.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije IHHP0806ABER1R5M01
Številka dela IHHP0806ABER1R5M01 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis FIXED IND 1.5UH 2.2A 104 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 462645 pcs Podatkovni list IHHP0806ABER1R5M01.pdf
Tip - Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Ščitenje Shielded Serija IHHP-0806AB-01
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 541-2557-2 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 1.5µH Višina - sedež (maks.) 0.047" (1.20mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 1.5µH Shielded Inductor 2.2A 104 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 104 mOhm Max Trenutna ocena 2.2A
Tok - nasičenost 2.6A