IHHP0806AZER2R2M01
Dale / VishayDale / Vishay
IHHP0806AZER2R2M01 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IHHP0806AZER2R2M01
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka FIXED IND 2.2UH 2A 158 MOHM SMD
Podatkovni listi: IHHP0806AZER2R2M01.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije IHHP0806AZER2R2M01
Številka dela IHHP0806AZER2R2M01 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis FIXED IND 2.2UH 2A 158 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 483116 pcs Podatkovni list IHHP0806AZER2R2M01.pdf
Tip - Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Ščitenje Shielded Serija IHHP-0806AZ-01
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 541-2648-2 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 2.2µH Višina - sedež (maks.) 0.039" (1.00mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 2.2µH Shielded Inductor 2A 158 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 158 mOhm Max Trenutna ocena 2A
Tok - nasičenost 2.1A