IHHP1008ABER2R2M01
Dale / VishayDale / Vishay
IHHP1008ABER2R2M01 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IHHP1008ABER2R2M01
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka FIXED IND 2.2UH 2.3A 90 MOHM SMD
Podatkovni listi: IHHP1008ABER2R2M01.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije IHHP1008ABER2R2M01
Številka dela IHHP1008ABER2R2M01 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis FIXED IND 2.2UH 2.3A 90 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 463680 pcs Podatkovni list IHHP1008ABER2R2M01.pdf
Tip - Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Ščitenje Shielded Serija IHHP-1008AB-01
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1008 (2520 Metric)
Druga imena 541-2670-2 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 2.2µH Višina - sedež (maks.) 0.047" (1.20mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 2.2µH Shielded Inductor 2.3A 90 mOhm Max 1008 (2520 Metric)
DC Resistance (DCR) 90 mOhm Max Trenutna ocena 2.3A
Tok - nasičenost 2.7A