IHLP2525BDER100M01
Dale / VishayDale / Vishay
IHLP2525BDER100M01 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IHLP2525BDER100M01
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka FIXED IND 10UH 2.5A 129 MOHM SMD
Podatkovni listi: IHLP2525BDER100M01.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije IHLP2525BDER100M01
Številka dela IHLP2525BDER100M01 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis FIXED IND 10UH 2.5A 129 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 54717 pcs Podatkovni list IHLP2525BDER100M01.pdf
Tip Molded Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.270" L x 0.255" W (6.86mm x 6.47mm)
Ščitenje Shielded Serija IHLP-2525BD-01
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 541-2572-1 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 10µH
Višina - sedež (maks.) 0.094" (2.40mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 10µH Shielded Molded Inductor 2.5A 129 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 129 mOhm Max
Trenutna ocena 2.5A Tok - nasičenost 7A