IHLP2525BDER3R3M01
Dale / VishayDale / Vishay
IHLP2525BDER3R3M01 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IHLP2525BDER3R3M01
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka FIXED IND 3.3UH 5A 51.6 MOHM SMD
Podatkovni listi: IHLP2525BDER3R3M01.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije IHLP2525BDER3R3M01
Številka dela IHLP2525BDER3R3M01 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis FIXED IND 3.3UH 5A 51.6 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 72176 pcs Podatkovni list IHLP2525BDER3R3M01.pdf
Tip Molded Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.270" L x 0.255" W (6.86mm x 6.47mm)
Druga imena 541-2575-2
IHLP2525BDER3R3M01-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 3.3µH
Višina - sedež (maks.) 0.094" (2.40mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 3.3µH Shielded Molded Inductor 5A 51.6 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 51.6 mOhm Max
Trenutna ocena 5A Tok - nasičenost 13A