IHLP2525BDER8R2M01
Dale / VishayDale / Vishay
IHLP2525BDER8R2M01 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IHLP2525BDER8R2M01
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka FIXED IND 8.2UH 3A 106 MOHM SMD
Podatkovni listi: IHLP2525BDER8R2M01.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije IHLP2525BDER8R2M01
Številka dela IHLP2525BDER8R2M01 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis FIXED IND 8.2UH 3A 106 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 68173 pcs Podatkovni list IHLP2525BDER8R2M01.pdf
Tip Molded Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.270" L x 0.255" W (6.86mm x 6.47mm)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 8.2µH Višina - sedež (maks.) 0.094" (2.40mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 8.2µH Shielded Molded Inductor 3A 106 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 106 mOhm Max Trenutna ocena 3A
Tok - nasičenost 8A