IHLP5050FDER2R2M5A
Dale / VishayDale / Vishay
IHLP5050FDER2R2M5A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IHLP5050FDER2R2M5A
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka FIXED IND 2.2UH 25.5A 3.67 MOHM
Podatkovni listi: IHLP5050FDER2R2M5A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije IHLP5050FDER2R2M5A
Številka dela IHLP5050FDER2R2M5A Proizvajalec Dale / Vishay
Opis FIXED IND 2.2UH 25.5A 3.67 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 35079 pcs Podatkovni list IHLP5050FDER2R2M5A.pdf
Tip Molded Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.522" L x 0.508" W (13.26mm x 12.90mm)
Ščitenje Shielded Serija IHLP-5050FD-5A
Ocene AEC-Q200 Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 2.2µH Višina - sedež (maks.) 0.252" (6.40mm)
Frekvenca - Samozadostna 23.3MHz natančen opis 2.2µH Shielded Molded Inductor 25.5A 3.67 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 3.67 mOhm Max Trenutna ocena 25.5A
Tok - nasičenost 21.5A