IHLP5050FDER3R3M01
Dale / VishayDale / Vishay
IHLP5050FDER3R3M01 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IHLP5050FDER3R3M01
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka FIXED IND 3.3UH 18A 6.8 MOHM SMD
Podatkovni listi: IHLP5050FDER3R3M01.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije IHLP5050FDER3R3M01
Številka dela IHLP5050FDER3R3M01 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis FIXED IND 3.3UH 18A 6.8 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 30052 pcs Podatkovni list IHLP5050FDER3R3M01.pdf
Tip Molded Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.520" L x 0.508" W (13.20mm x 12.90mm)
Ščitenje Shielded Serija IHLP-5050FD-01
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 541-1034-2
IHLP5050FDER3R3M01-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 3.3µH Višina - sedež (maks.) 0.256" (6.50mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 3.3µH Shielded Molded Inductor 18A 6.8 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 6.8 mOhm Max Trenutna ocena 18A
Tok - nasičenost 35A