IHSM5832ER470L
Dale / VishayDale / Vishay
IHSM5832ER470L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IHSM5832ER470L
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka FIXED IND 47UH 1.77A 215 MOHM
Podatkovni listi: IHSM5832ER470L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije IHSM5832ER470L
Številka dela IHSM5832ER470L Proizvajalec Dale / Vishay
Opis FIXED IND 47UH 1.77A 215 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 26732 pcs Podatkovni list IHSM5832ER470L.pdf
Tip - Toleranca ±15%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.640" L x 0.320" W (16.26mm x 8.13mm)
Ščitenje Unshielded Serija IHSM-5832
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 541-1563-1 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 47µH Višina - sedež (maks.) 0.285" (7.24mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 47µH Unshielded Inductor 1.77A 215 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 215 mOhm Max Trenutna ocena 1.77A
Tok - nasičenost 930mA