IHSM5832ER5R6L
Dale / VishayDale / Vishay
IHSM5832ER5R6L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IHSM5832ER5R6L
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka FIXED IND 5.6UH 7A 24 MOHM SMD
Podatkovni listi: IHSM5832ER5R6L.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije IHSM5832ER5R6L
Številka dela IHSM5832ER5R6L Proizvajalec Dale / Vishay
Opis FIXED IND 5.6UH 7A 24 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 44814 pcs Podatkovni list IHSM5832ER5R6L.pdf
Tip - Toleranca ±15%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.640" L x 0.320" W (16.26mm x 8.13mm)
Ščitenje Unshielded Serija IHSM-5832
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 5.6µH
Višina - sedež (maks.) 0.285" (7.24mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 5.6µH Unshielded Inductor 7A 24 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 24 mOhm Max
Trenutna ocena 7A Tok - nasičenost 2.6A