ILBB0805ER601V
Dale / VishayDale / Vishay
ILBB0805ER601V Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ILBB0805ER601V
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka FERRITE BEAD 600 OHM 0805 1LN
Podatkovni listi: ILBB0805ER601V.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ILBB0805ER601V
Številka dela ILBB0805ER601V Proizvajalec Dale / Vishay
Opis FERRITE BEAD 600 OHM 0805 1LN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2345794 pcs Podatkovni list ILBB0805ER601V.pdf
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija ILBB-0805
Ocene - Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena 541-2297-6
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število linij 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Impedanca @ Pogostost 600 Ohms @ 100MHz Višina (maks.) 0.043" (1.10mm)
Vrsta filtra - DC Resistance (DCR) (Max) 300 mOhm
Trenutna ocena (maks.) 200mA