ILBB0805ER800V
Dale / VishayDale / Vishay
ILBB0805ER800V Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ILBB0805ER800V
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka FERRITE BEAD 80 OHM 0805 1LN
Podatkovni listi: ILBB0805ER800V.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
8000 pcs
12000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ILBB0805ER800V
Številka dela ILBB0805ER800V Proizvajalec Dale / Vishay
Opis FERRITE BEAD 80 OHM 0805 1LN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3643915 pcs Podatkovni list ILBB0805ER800V.pdf
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija ILBB-0805
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število linij 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca @ Pogostost 80 Ohms @ 100MHz
Višina (maks.) 0.043" (1.10mm) Vrsta filtra -
DC Resistance (DCR) (Max) 150 mOhm Trenutna ocena (maks.) 300mA