IMC0603ER56NG01
Dale / VishayDale / Vishay
IMC0603ER56NG01 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IMC0603ER56NG01
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka FIXED IND 56NH 600MA 310 MOHM
Podatkovni listi: IMC0603ER56NG01.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije IMC0603ER56NG01
Številka dela IMC0603ER56NG01 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis FIXED IND 56NH 600MA 310 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 446880 pcs Podatkovni list IMC0603ER56NG01.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±2%
Paket naprave za dobavitelja 0603 (1608 Metric) Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.041" W (1.60mm x 1.05mm)
Ščitenje Unshielded Serija IMC-0603-01
Ocene - Q @ Frek 40 @ 200MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0603 (1608 Metric)
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Frekvenca induktivnosti - preskus 200MHz Induktivnost 56nH
Višina - sedež (maks.) 0.049" (1.25mm) Frekvenca - Samozadostna 1.9GHz
natančen opis 56nH Unshielded Wirewound Inductor 600mA 310 mOhm Max 0603 (1608 Metric) DC Resistance (DCR) 310 mOhm Max
Trenutna ocena 600mA Tok - nasičenost -