IMC0603ER5N6J
Dale / VishayDale / Vishay
IMC0603ER5N6J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IMC0603ER5N6J
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka FIXED IND 5.6NH 430MA 190 MOHM
Podatkovni listi: IMC0603ER5N6J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije IMC0603ER5N6J
Številka dela IMC0603ER5N6J Proizvajalec Dale / Vishay
Opis FIXED IND 5.6NH 430MA 190 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5626 pcs Podatkovni list IMC0603ER5N6J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja 0603 (1608 Metric) Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.041" W (1.60mm x 1.05mm)
Ščitenje Unshielded Serija IMC-0603
Ocene - Q @ Frek 30 @ 1GHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0603 (1608 Metric)
delovna temperatura -40°C ~ 100°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ceramic
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100MHz
Induktivnost 5.6nH Višina - sedež (maks.) 0.049" (1.25mm)
Frekvenca - Samozadostna 4.6GHz natančen opis 5.6nH Unshielded Inductor 430mA 190 mOhm Max 0603 (1608 Metric)
DC Resistance (DCR) 190 mOhm Max Trenutna ocena 430mA