RCL12254K70JNEG
Dale / VishayDale / Vishay
RCL12254K70JNEG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RCL12254K70JNEG
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 4.7K OHM 2W 2512 WIDE
Podatkovni listi: RCL12254K70JNEG.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RCL12254K70JNEG
Številka dela RCL12254K70JNEG Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 4.7K OHM 2W 2512 WIDE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 298882 pcs Podatkovni list RCL12254K70JNEG.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1225 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.248" W (3.20mm x 6.30mm)
Serija RCL Odpornost 4.7 kOhms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Wide 2512 (6432 Metric), 1225 Druga imena RCL4.7KFTR
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200
Stopnja napak - natančen opis 4.7 kOhms ±5% 2W Chip Resistor Wide 2512 (6432 Metric), 1225 Automotive AEC-Q200 Thick Film