RCL12254R12FKEG
Dale / VishayDale / Vishay
RCL12254R12FKEG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RCL12254R12FKEG
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 4.12 OHM 2W 2512 WIDE
Podatkovni listi: RCL12254R12FKEG.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RCL12254R12FKEG
Številka dela RCL12254R12FKEG Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 4.12 OHM 2W 2512 WIDE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 239955 pcs Podatkovni list RCL12254R12FKEG.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1225 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.248" W (3.20mm x 6.30mm)
Serija RCL Odpornost 4.12 Ohms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer Wide 2512 (6432 Metric), 1225 Druga imena 541-2460-6
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200
Stopnja napak - natančen opis 4.12 Ohms ±1% 2W Chip Resistor Wide 2512 (6432 Metric), 1225 Automotive AEC-Q200 Thick Film