RCWE0805R187FKEA
Dale / VishayDale / Vishay
RCWE0805R187FKEA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RCWE0805R187FKEA
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 0.187 OHM 1% 1/4W 0805
Podatkovni listi: RCWE0805R187FKEA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RCWE0805R187FKEA
Številka dela RCWE0805R187FKEA Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 0.187 OHM 1% 1/4W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 308465 pcs Podatkovni list RCWE0805R187FKEA.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0805 Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.051" W (2.00mm x 1.30mm)
Serija RCWE Odpornost 187 mOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant
Stopnja napak - natančen opis 187 mOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Thick Film