RCWE0805R220FKEA
Dale / VishayDale / Vishay
RCWE0805R220FKEA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RCWE0805R220FKEA
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 0.22 OHM 1% 1/4W 0805
Podatkovni listi: RCWE0805R220FKEA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RCWE0805R220FKEA
Številka dela RCWE0805R220FKEA Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 0.22 OHM 1% 1/4W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 316832 pcs Podatkovni list RCWE0805R220FKEA.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0805 Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.051" W (2.00mm x 1.30mm)
Serija RCWE Odpornost 220 mOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena 541-4381-6
RCWE.22DDKR
RCWE.22DDKR-ND
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 33 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm)
Lastnosti Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Stopnja napak -
natančen opis 220 mOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Thick Film Sestava Thick Film